Leden 2012

Jak nejlépe vybrat ten správný dřevěný zahradní nábytek

6. ledna 2012 v 9:58 | Franta |  Dřevěný zahradní nábytek
Nevíte, jaký typ dřevěného nábytku si vybrat pro svou zahradu? Máme pro vás na výběr tři druhy dřeva, a to MERANTI, DURIAN, AKÁCIE. Dřevěný zahradní nábytek je stylový a hodí se do každé zahrady, pergoly či na terasu.

Dřevo Durian

Prvním dřevem je Durian. Pokud hledáte poměr mezi kvalitou a cenou, je pro vás Durian ten správný. Durian je kvalitní malajská dřevina s dekorativním vzhledem, navíc za přijatelnou cenu. Zahradní nábytek z Durianu je při správné údržbě odolný vůči venkovnímu prostředí a vyznačuje se též dlouhou životností.

Dřevo Akácie

Dalším dřevem je Akácie. Pokud máte rádi výstřednější barvu nábytku a rádi by jste si pořídili něco exotického tak Akácie je pro vás to pravé. Jedná se o tvrdé dřevo pocházející z rychle rostoucích stromů tropických lesů východní Asie a jižní Ameriky, odkud se dále rozšířilo i na ostatní kontinenty. Jemná plamenná malba dřeva a olivově hnědé až šedohnědé odstíny s tmavšími pruhy dávají nábytku z této dřeviny krásný teplý a jedinečný vzhled. Akácie se při správném zacházení s tímto dřevem a jeho ošetřováním vyznačuje odolností proti stárnutí a biologické degradaci.

Dřevo Dark Red Meranti

Další dřevo se jmenuje Dark Red Meranti. Dřevěný zahradní nábytek z dřeva MERANTI se vyznačuje luxusním vzhledem. Tato dřevina Vás na první pohled upoutá svou atraktivní červenohnědou barvou a unikátní kresbou dřeva. Vyznačuje se velkou tvrdostí a dlouhou životností.
Tato dřevina našla své uplatnění jak v interiéru pro svůj dekorativní vzhled, ale především v exteriéru na výrobu zahradního nábytku, oken a dveří pro svoji vynikající trvanlivost a dobrou opracovatelnost.