Jak nejlépe vybrat ten správný dřevěný zahradní nábytek

6. ledna 2012 v 9:58 | Franta |  Dřevěný zahradní nábytek
Nevíte, jaký typ dřevěného nábytku si vybrat pro svou zahradu? Máme pro vás na výběr tři druhy dřeva, a to MERANTI, DURIAN, AKÁCIE. Dřevěný zahradní nábytek je stylový a hodí se do každé zahrady, pergoly či na terasu.

Dřevo Durian

Prvním dřevem je Durian. Pokud hledáte poměr mezi kvalitou a cenou, je pro vás Durian ten správný. Durian je kvalitní malajská dřevina s dekorativním vzhledem, navíc za přijatelnou cenu. Zahradní nábytek z Durianu je při správné údržbě odolný vůči venkovnímu prostředí a vyznačuje se též dlouhou životností.

Dřevo Akácie

Dalším dřevem je Akácie. Pokud máte rádi výstřednější barvu nábytku a rádi by jste si pořídili něco exotického tak Akácie je pro vás to pravé. Jedná se o tvrdé dřevo pocházející z rychle rostoucích stromů tropických lesů východní Asie a jižní Ameriky, odkud se dále rozšířilo i na ostatní kontinenty. Jemná plamenná malba dřeva a olivově hnědé až šedohnědé odstíny s tmavšími pruhy dávají nábytku z této dřeviny krásný teplý a jedinečný vzhled. Akácie se při správném zacházení s tímto dřevem a jeho ošetřováním vyznačuje odolností proti stárnutí a biologické degradaci.

Dřevo Dark Red Meranti

Další dřevo se jmenuje Dark Red Meranti. Dřevěný zahradní nábytek z dřeva MERANTI se vyznačuje luxusním vzhledem. Tato dřevina Vás na první pohled upoutá svou atraktivní červenohnědou barvou a unikátní kresbou dřeva. Vyznačuje se velkou tvrdostí a dlouhou životností.
Tato dřevina našla své uplatnění jak v interiéru pro svůj dekorativní vzhled, ale především v exteriéru na výrobu zahradního nábytku, oken a dveří pro svoji vynikající trvanlivost a dobrou opracovatelnost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zahradni zahradni | E-mail | Web | 20. listopadu 2015 v 11:06 | Reagovat

velmi pěkný blog, velmi dobré informace, je to stojí za to vrací.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama