Březen 2012

Parkway set 6 dřevěný zahradní nábytek

14. března 2012 v 20:15 | Tomáš |  Dřevěný zahradní nábytek

Dřevěný zahradní nábytek Parkway set 6 v kombinaci dřeva meranti a textiline

Dřevěný zahradní nábytek Parkway set 6 stolová sestavaLuxusní dřevěný zahradní nábytek 6-ti polohovatelných křesel s čalouněním textiline a rozkládacího stolu z exotickéko velice trvanlivého a tvrdého dřeva meranti. Zahradní nábytek je určen do interiérů, exteriérů a pergolových prostor. Není vhodné pro používání ve vlhkém prostředí bez vhodné impregnace. Možno přiobjednat masivní podsedáky.
Rozměry rozkládacího stolu:150/200x90x74.
Rozměry křesla: 58x65x87
Zahradní nábytek vyrobený ze exotického dřeva meranti je skutečným skvostem. Základem každého dřevěného nábytku je prvotřídní materiál. Vámi vybraný dřevěný zahradní nábytek pochází ze značkové kolekce vyrobené z nejkvalitnějšího, tmavě červeného dřeva z rodu Shorea, tak, aby byl vhodný pro použití ve středoevropských podmínkách. Dřevěný zahradní nábytek z tohoto dřeva Vás nikdy nezklame. Na první pohled Vás zaujme svým dekorativním vzhledem, krásnou tmavě červenou barvou, ale především svou trvanlivostí. Působí lehce a vzdušně, jeho přirozená barva přitáhne pozornost každého. Tento dřevěný zahradní nábytek uplatníte nejen v interiéru, ale také v exteriéru. Dřevo Meranti je velice odolné vůči povětrnostním podmínkám. Pokud budete o tento nábytek náležitě pečovat teakovým olejem, uchová si krásny vzhled a bude Vám přinášet potěšení po spoustu let. První nátěr doporučujeme provést nejpozději do konce prvního měsíce používání zahradního nábytku.

Kovový zahradní nábytek VeGAS 6 - AL stolová sestava se slunečníkem

14. března 2012 v 13:43 | Jirka |  Kovový zahradní nábytek

Kovový zahradní nábytek VeGAS 6 - AL stolová sestava se slunečníkem

Kovový zahradní nábytek VeGAS 6 - AL stolová sestava se slunečníkem
Kovový zahradní nábytek VeGAS 6-AL stolová sestava se slunečníkem.
Luxusní zahradní nábytek 6-ti křesel a stolu z hliníkových profilů určený do krytých exteriérů a krytých pergolových prostor. Křesílka jsou polohovatelná a skládací, jako čalounění je použit textiline. Stolová deska je z tvrzeného skla. Součástí sestavy je slunečník s kličkou, který má průměr 280 cm.
Rozměry stolu: 150 x 90 x 70 cm
Rozměry křesla: 65 x 58 x 110 cm

Výhody: Kovový zahradní nábytek VeGAS 6-AL

Luxusní kovový zahradní nábytek VeGAS 6-AL vyniká svou pevností a trvanlivostí. Tyto vlastnosti vyplývají z použitého materiálu a moderním technologiím, na základě kterých je nábytek vyráběn. Při výrobě je použit speciálně odlehčený hliníkový materiál pro snadnou manipulaci s nábytkem. Hmotnost dřevěného nábytku je vyšší, než tohoto zahradního nábytku. Zahradní nábytek musí vydržet jakoukoliv nepřízeň počasí, ať už svítí sluníčko a snaží se nábytek rozpálit nebo prší či padají kroupy. Povrchová úprava nábytku je provedena komaxitovou vypalovací šedo-stříbrnou barvou, která zabraňuje rozpálení na prudkém slunci. Na výplň čalounění je použita speciální pevná tkanina textiline, která je velice oblíbená pro svoji vzdušnost , vodo-odolnost a vodo-propustnost k rodinným domkům s bazény a nebo krytým sezením. Pro zvýšení pohodlí jsou křesla polohovatelná sedmi polohami. Pevná konstrukce stolu je z vrchu opatřena deskou z tmavého tvrzeného skla.
I když o zahradní nábytek nemusíme takřka vůbec pečovat, přece jenom bychom jej měli před nástupem zimy uskladnit do krytých prostor. Velká výhoda polohovatelných křesílek je jejich skladnost. Pokud nemáme dostatek místa, můžeme nábytek dostatečně přikrýt a ponechat venku, ale v suchu a pokud možno bez přístupu přímé vlhkosti (vody, sněhu). Nábytek hadříkem očistěte od nečistot ze zahrady. Při dodržení těchto pravidel máme jistotu, že nám kovový zahradní nábytek vydrží další řadu let.

Kovový zahradní nábytek PRAGA 6

13. března 2012 v 14:54 | Patrik |  Kovový zahradní nábytek
PRAGA 6 - luxusní kovový zahradní nábytek 6-ti křesel a stolu z ocelových profilů určená do krytých exteriérů a krytých pergolových prostor. Kovová konstrukce kovové sestavy PRAGA 6 je ošetřena komaxitovou vypalovací barvou. Křesílka jsou pevná a dají se na sebe jednoduše narovnat a tak, v případě potřeby, ušetříte hodně místa. Deska stolu je z tvrzeného skla.

Kovový zahradní nábytek PRAGA 6

Rozměry stolu: 140 x 85 x 70 cm.
Rozměry křesla: 54 x 68 x 92 cm

Polstry ke kovovému zahradnímu nábytku PRAGA 6

Polstry na křesílka jsou vyrobeny za použití těch nejkvalitnějších materiálů zaručujících vysokou kvalitu a dlouhou životnost bez tvarových změn. Tlouška polstru je 70 mm a je ze speciálního sendvičového materiálu (dutého vlákna a molitanu). Pro zvýšení kvality pevnosti je podsedák prošívaný. Polstry mají fixační uchyty pro připevnění na kostru křesílka.

Luxusní kovový zahradní nábytek PRAGA 6

Luxusní kovová zahradní sestava nábytku PRAGA 6 vyniká svou pevností a trvanlivostí. Při výrobě byly použity nejmodernější technologie a nekvalitnější materiály jako je speciálně odlehčený ocelový materiál pro snadnou manipulaci s nábytkem. Na sedák židle je použita speciální rohož ze syntetické kůže, která slouží jako odpružení a zároven má ideální vlastnosti pro venkovní použití. Hmotnost tohoto kovového nábytku je nižší, než dřevěného nábytku. Povrchová úprava nábytku je provedena komaxitovou zelenou barvou, která zabraňuje rozpálení na prudkém slunci. Na výplň čalounění je použit speciální sendvičový materiál (duté vlákno a molitan) pro zajištění vysoké kvality a dlouhé životnosti bez tvarových změn o tloušce 70 mm. Polstry mají fixační uchyty pro připevnění na kostru křesílka. Celkově ale kovový nábytek není vhodné používat dlouhodobě ve vlhkém prostředí. Pevná konstrukce stolu je z vrchu opatřena deskou z tmavého tvrzeného skla.
Kovový zahradní nábytek PRAGA 6 doporučujeme k rodinným sezením u domků, pergol, zahradních restaurací, k bazénům, do kempů nebo hotelů či jiných podobných zařízení.
Kovový zahradní nábytek kompletní nabídna e-shopu.

Dřevěný zahradní nábytek MERANTI VICTORIA SET

8. března 2012 v 11:25 | Tomáš |  Dřevěný zahradní nábytek
Luxusní dřevěný zahradní nábytek MERANTI VICTORIA SET 6-ti křesel a stolu z exotického, velice trvanlivého a tvrdého dřeva meranti. Určeno do exteriérů, interiérů a pergolových prostor.

Dřevěný zahradní nábytek MERANTI VICTORIA SET stolová sestava


Rozměry stolu: 180 x 90 x 74 cm
Rozměr křesla: 61 x 64 x 87 cm

Pokud chcete mít skutečně luxusní dřevěný zahradní nábytek a ohromit Vaše známé, přátele nebo i rodinu, zvolte dřevinu Meranti. Tato dřevina Vás na první pohled upoutá svou atraktivní červenohnědou barvou a unikátní kresbou dřeva. Vyznačuje se velkou tvrdostí a dlouhou životností. Zahradní nábytek z Meranti se nemusíte bát nechat ve venkovním prostředí, protože je odolný proti povětrnostním podmínkám. A pokud o něj budete i náležitě pečovat, vydrží Vám spoustu let.

Nábytek Meranti VICTORIA SET 6 - je vyroben z tmavě červeného meranti. Meranti je označení pro více druhů dřevin z rodu Shorea pocházejících z jihovýchodní Asie. Meranti je nejžádanějším ztropických materiálů na výrobu zahradního nábytku. Tato dřevina našla své uplatnění jak v interiéru pro svůj dekorativní vzhled ( má unikátní červenohnědou barvu díky které na každém kusu nábytku dokonale vynikne kresba dřeva) ,ale především v exteriéru na výrobu zahradního nábytku, oken a dveří pro svoji vynikající trvanlivost, dlouhou životnost, vysokou tvrdost a dobrou opracovatelnost. MERANTI VICTORIA SET patří do značkové kolekce vyrobené z nejkvalitnější tmavě červené meranti o hustotě okolo 650 kg/m3. Nábytek je povrchově upraven bezbarvým teakovým olejem. Vzhledem k tomu, že nábytek je vyroben z přírodního materiálu, je kresba dřeva a jeho zbarvení na každém kusu nábytku unikátní. Dřevo meranti se ošetřuje teakovým olejem, který jej chrání před vysušením, vodou, škůdci nebo drobným poškozením.

Zahradní nábytek Meranti VICTORIA SET 6 se vyznačuje atraktivním designem, robustní a ergonomickou konstrukcí a pečlivým zpracováním. Je vhodný jak pro domácí použití, tak i pro komerční použití, v prostorách s přístupem veřejnosti (např. hotely, restaurace, rekreační střediska a pod.)

Nábytek je dodáván v rozebraném stavu zabalen do papírových kartonů s popisem zboží v angličtině od výrobce. Součástí dodávky je potřebný spojovací materiál, kování, imbusový nebo stranový klíč a jednoduchý montážní návod. Křesla jsou dodávána v rozloženém stavu.